« Визначною пам’яткою архітектури Приазовського району» є Храм Святої Трійці в селі Дівнинське.
Будівництво Храму Святої Трійці було розпочато в 1864 році, та тривало три роки . Архітектура споруди була виконана у візантійському стилі . Будували храм 11 братів, з них п’ять-рідних братів та шість- двоюрідних. Будівельний матеріал , який завозили підводами, випалювали в цегельних пічах. В склад розчіну, на якому будувався храм, входили : вапняк, пісок, та курячі білки. Будівництво велося вручну.
Храм має три входи: східний- крізь який заходив батюшка, західним – заходили парафіяни, а південним- виходили з церкви . Храм прикрашали три куполи .
В лівому малому куполі знаходилась дзвінниця . Всередині храм був прикрашений мальованими іконами , які були оздоблені в золоті рами. Вікна красувалися кольоровими вітражами.
З плином часу багато чого було зруйновано та втрачено , але велич і духовна сила цієї споруди залишилась і тому сьогодні ця визначна пам’ятка архітектури та містобудування потребує негайного відродження.
« Безцінним даром Природи Приазовського району» вважають приазовці джерело Гука( смт Приазовське).
Це джерело є пам’яткою природи місцевого значення. Його сульфідна вода , з високим вмістом сірководню , відноситься до складу слабо мінеральних вод. У ній практично відсутні азотоскладаючі неорганічні речовини.
Вода джерела прироньо- чиста , м’яка та прозора. Вона має біологічну активність і є лікувальною.
« Гуком» джерело названо на честь приазовського вчителя Олександра Сергійовича Гука, який разом з учнями обладнав його у 50- ті роки ХХ сторічча.
Джерело розташоване в десяти метрах від автомагістралі, і тому біля нього обладнано стоянку , яка стала популярним місцем відпочинку для всіх подорожуючих.
У 1095 році відкрилась цепковна приходська школа. На будівництво якої було привезено 160 цегли, та зареєстровані сільським писарем Моржевим Л.І.. Будинок існує і досі, а 2007році виконував першочергову функцію.