Управління Пенсійного фонду України в Приазовському районі Запорізької області

 

   

Становлення пенсійної системи в районі відбувалося відповідно вимогам часу та разом із становленням державності незалежної України з 1991 року. Так, з 21.02.1991 року в Приазовському було відкрите представництво уповноваженої Запорізької обласної філії Українського республіканського відділення Пенсійного фонду СРСР. 

 

      Значні зміни в системі Фонду відбулися у 1994 році. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.1994 року № 345 „Питання Пенсійного фонду України”, наказом Запорізького обласного управління Пенсійного фонду України від 20.06.1994 року № 31 створено Приазовський районний відділ Запорізького обласного управління Пенсійного фонду України. 

       На підставі Постанови Кабінету Міністрів України „Про забезпечення виконання функцій з призначення та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України” від 11 квітня 2002 р. № 497 та у відповідності до постанови правління Пенсійного фонду України „Про затвердження структури органів Пенсійного фонду України” від 30 квітня 2002 р № 8-1, наказу Пенсійного фонду України „Про затвердження структури органів Пенсійного фонду України” від 7 травня 2002 р. № 33 наказом управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області „Про реорганізацію районних, міських, районних у м. Запоріжжі відділів Пенсійного фонду України Запорізького обласного управління Пенсійного фонду України” від 10 травня 2002 р. Приазовський районний відділ Пенсійного фонду України був реорганізований в управління Пенсійного фонду України в Приазовському районі. 

        Управління Пенсійного фонду України в Приазовському районі розташоване за адресою: с.м.т. Приазовське, вул. Пушкіна 4.