Доступ до публічної інформації


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ПРИАЗОВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 НАКАЗ

 

«25» травня  2012 року смт Приазовське  №20/01-39


Про внесення змін до наказу 

Приазовського районного управління

юстиції Запорізької області

від 22.06.2011 року № 35/01-21

 

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», наказу Головного управління юстиції у Запорізькій області від 10.06.2011 року № 599/09 «Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Головне управління юстиції у Запорізькій області»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Внести зміни до пункту 2 та викласти в такій редакції:

 

2.            Установити, що реєстрація, облік, зберігання, аналіз запитів та відповідей на публічну інформацію та контроль за наданням відповідей на публічну інформацію в Приазовському районному управлінні юстиції Запорізької області і його підпорядкованих відділах (відділ ДВС, реєстраційна служба та відділ ДРАЦС РС) здійснюється централізовано Приазовським районним управлінням юстиції Запорізької області.

 

2.  Внести зміни до пункту 3 та викласти в такій редакції:

 

3.            Реєстрація, облік, зберігання, аналіз запитів та відповідей на публічну інформацію, контроль за наданням відповідей на публічну інформацію в  Приазовському районному управлінні юстиції Запорізької області  покладається на провідного спеціаліста Приазовського районного управління юстиції Запорізької області Кучерявого Олександра Валерійовича.

 

 3. Внести зміни до пункту 4 та викласти в такій редакції:

 

4.            Визначити відповідальних  осіб з питань надання відповідей на запити про доступ до публічної інформації:

 

-            у відділі державної виконавчої служби Приазовського районного управління юстиції Запорізької області – державного               виконавця  Лисакова І.С.;

 

-            в реєстраційній службі Приазовського районного управління юстиції Запорізької області – головного спеціаліста Лисицю А.А.; 

 

-            у відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Приазовського районного управління юстиції Запорізької області – головного спеціаліста        Радіонову В.О.;

 

4. Внести зміни до пункту 5 та викласти в такій редакції

 

5.            Визначити місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями в Приазовському районному управлінні юстиції Запорізької області, реєстраційній службі Приазовського районного управління юстиції Запорізької області та  у відділі державної виконавчої служби Приазовського районного управління юстиції Запорізької області – приміщення Приазовського районного управління юстиції Запорізької області (кабінет № 1).

 

5     Визначити місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями у відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Приазовського районного управлінні юстиції Запорізької області – приміщення відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Приазовського районного управління юстиції Запорізької області (кабінет № 1).

 

6.     Провідному спеціалісту  Приазовського районного управління юстиції Запорізької області Кучерявому О.В. забезпечити ознайомлення з цим наказом працівників апарату Приазовського районного управління юстиції Запорізької області.

 

7.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник управління                                                                С.М.Нарбеков

 

  Ознайомлені:

 Кучерявий О.В.

 Метихатко Н.А.

 Радіонова В.О.

 Лапін О.А.

 Лисаков І.С.

 Лисиця А.А.

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!!!

 

повідомляємо Вам для ознайомлення інформацію

про відповідальну особу за 

 

реєстрацію, облік, зберігання, аналіз запитів та відповідей

 на публічну інформацію та контроль за наданням відповідей на публічну інформацію

 

 

в Приазовському районному управлінні юстиції Запорізької області та його підпорядкованих відділах (реєстраційній службі,

 відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби  

та відділ державної виконавчої служби)   -   покладається

 

 

 на провідного спеціаліста  Приазовського районного управління юстиції Запорізької області  

 

 

Кучерявого Олександра Валерійовича

                                   

 

адреса: 72401, Запорізька область, с. Приазовське, вул. Горького, буд 70

  

контактний телефон (06133) 2-43-15


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ПРИАЗОВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 НАКАЗ

 

«22» червня  2011 року    смт Приазовське       №  35/01-21

 

Про затвердження Порядку доступу

до публічної інформації, розпорядником

якої є Приазовське районне управління

юстиції Запорізької області

 

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», наказу Головного управління юстиції у Запорізькій області від 10.06.2011 року № 599/09 «Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Головне управління юстиції у Запорізькій області»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Приазовське районне управління юстиції Запорізькій області (додається).

 

2.     Установити, що реєстрація, облік, зберігання, аналіз запитів та відповідей на публічну інформацію та контроль за наданням відповідей на публічну інформацію в Приазовському районному управлінні юстиції Запорізької області і його підпорядкованих відділах (відділ ДРАЦС та ДВС) здійснюється централізовано Приазовським районним управлінням юстиції Запорізької області.

 

3.     Реєстрація, облік, зберігання, аналіз запитів та відповідей на публічну інформацію та контроль за наданням відповідей на публічну інформацію в Приазовському районному управлінні юстиції Запорізької області покладається на спеціаліста І категорії Приазовського районного управління юстиції Запорізької області Чернікову Олену Сергіївну. 

 

4.     Визначити відповідальних  осіб з питань відповідей на запити про доступ до публічної інформації:

 

-         у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Приазовського районного управління юстиції Запорізької області – головного спеціаліста  Радіонову В.О.;

-         у відділі державної виконавчої служби Приазовського районного управління юстиції Запорізької області – державного               виконавця  Лисакова І.С.

 

5.     Визначити місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями в Приазовському районному управлінні юстиції Запорізької області та у відділі державної виконавчої служби Приазовського районного управління юстиції Запорізької області – приміщення Приазовського районного управління юстиції Запорізької області (кабінет № 1).

 

6.     Визначити місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями у відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Приазовського районного управлінні юстиції Запорізької області – приміщення відділу державної реєстрації актів цивільного стану Приазовського районного управління юстиції Запорізької області (кабінет № 1).

 

7.     Спеціалісту І категорії Приазовського районного управління юстиції Запорізької області Черніковій О.С. забезпечити ознайомлення з цим наказом працівників апарату Приазовського районного управління юстиції Запорізької області.

 

8.     Спеціалісту І категорії Приазовського районного управління юстиції Запорізької області Черніковій О.С. забезпечити розміщення Порядку доступу  до публічної інформації, розпорядником якої є Приазовське районне управління юстиції Запорізькій області, з додатками на стенді управління юстиції.

 

9.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник управління                     С.М.Нарбеков

  

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!!!

 

повідомляємо Вам для ознайомлення інформацію

про відповідальну особу за 

 

реєстрацію, облік, зберігання, аналіз запитів та відповідей на публічну інформацію та контроль за наданням відповідей на публічну інформацію

 

 

 

в Приазовському районному управлінні юстиції Запорізької області та його підпорядкованих відділах (відділ державної реєстрації актів цивільного стану та відділ державної виконавчої служби)   -   покладається

 

 

 

на спеціаліста І категорії Приазовського районного управління юстиції Запорізької області  

 

 

Чернікову Олену Сергіївну

                                   

 

адреса: 72401, Запорізька область, с. Приазовське, вул. Горького, буд 70

 

 

контактний телефон (06133) 2-43-15