Громадська рада

Головна » Статті » Розпорядження

Розпорядження голови РДА №121 від 17.02.2011
Про затвердження складу ініціативної робочої групи з підготовки та проведення установчих зборів із формування громадської ради при райдержадміністрації
 
      Керуючись ст.ст. 6,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 07.02.2011 № 28 «Про порядок та форми взаємодії з громадськістю», листа облдержадміністрації від 10.02.2011 № 08-50/0335 «Про процедуру виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 07.02.2011 № 28 «Про порядок та форми взаємодії з громадськістю» та виходячи з необхідності максимального залучення представників інститутів громадського суспільства до процесу формування Громадської ради при райдержадміністрації:
    
     1. Затвердити склад ініціативної робочої групи з підготовки та проведення установчих зборів із формування громадської ради при райдержадміністрації (далі-ініцативна робоча група) (додається).
    
     2. Ініціативній робочій групі:
     2.1.провести до 22.02.2011 перше засідання, на якому затвердити повідомлення про час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах та перелік необхідних документів, визначити відомості про склад ініціативної робочої групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер відповідальної особи райдержадміністрації. Повідомлення про проведення установчих зборів розмістити у районній газеті «Приазовская новь» та на веб - сайті райдержадміністрації.
     2.2.забезпечити з 23.02.2011 прийом заявок від уповноважених представників інститутів громадського суспільства. Заявки приймати від усіх типів громадських організацій, незалежно від способу їх реєстрації або легалізації.
     2.3.організувати не пізніше як за десять днів до дати установчих зборів проведення другого засідання ініціативної робочої групи. Під час засідання затвердити орієнтовний порядок денний та проект регламенту установчих зборів, визначити приблизний кількісний та персональний склад робочих органів установчих зборів, встановити порядок обрання членів громадської ради при райдержадміністрації.
     2.4.забезпечити до 01.04.2011 проведення на високому організаційному рівні установчих зборів із формування громадської ради при райдержадміністрації за участю уповноважених представників інститутів громадського суспільства,керівництва райдержадміністрації та районної ради, депутатів всіх рівнів, голів місцевих осередків політичних партій, керівників підприємств, установ та організацій.
    
     3.Інформувати про виконання заходів, зазначених у пп.2-3, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації: п.2. - до 22.02.2011; п.3-до 25.02.2011. Інформацію надавати тільки в електронному вигляді на адресу: uvp@ukrpost.ua.
    
     4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Новицького С.М.
 
Голова районної державної адміністрації                                                               В.М.Сухіна
 
 
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови райдержадміністрації
17.02.2011 р. №121
 
Склад ініціативної робочої групи з підготовки та проведення установчих зборів із формування громадської ради при райдержадміністрації
 
Новицький Сергій Михайлович-керівник апарату райдержадміністрації, голова робочої групи
Гусєва Надія Іванівна-в.о. заступника керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації
Бойко Вадим Вікторович-провідний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації, секретар робочої групи
 
Члени робочої групи
Царенко Віктор Іванович-голова районного об’єднання спілки ветеранів Афганістану, депутат районної ради ( за згодою)
Саппа Віталій Анатолійович-голова районного товариства інвалідів «Милосердя» (за згодою)
Зорба Лариса Петрівна-провідний спеціаліст організаційного відділу апарату райдержадміністрації
Зиненко Катерина Володимирівна-голова районної організації ветеранів України ( за згодою)
Кирпик Кирило Іванович-начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації
Симоненко Ніна Миколаївна-голова Союзу підприємців Приазовського району (за згодою)
Канарова Олена Михайлівна-голова районного культурно - просвітнього товариства «Дарданія» ( за згодою)
Коротояцька Олена Сергіївна-голова районної громадської організації «Руське національно – культурне товариство «Русь» (за згодою)
 
Керівник апарату райдержадміністрації                                                                С.М.Новицький
Категорія: Розпорядження | Додав: priazrda (2011-02-21)
Переглядів: 1427 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: