Головна » 2011 » Квітень » 05
    
    04 квітня проведено засідання Громадської ради при Приазовській райдержадміністрації. На зборах були присутні голова райдержадміністрації, голова районної ради, керівник апарату райдержадміністрації. В засіданні взяли участь 14 членів громадської ради з 18. Основними питаннями порядку денного було затвердження Положення, Регламенту та обрання керівного складу новоствореної Громадської ради. Головою дорадчого органу одноголосно обрано керівника Приазовської районної організації роботодавців Демідовського Івана Дем’яновича. Члени ради проголосували за кандидатуру заступника - голову асоціації фермерів Приазовського району Середу Миколу Миколайовича. Наступне засідання буде проведено через 2 тижні, на якому буде буде остаточно затверджено Положення і Регламент Громадскької ради. Голова райдержадміністрації В.М.Сухіна зауважив ... Читати далі »
Переглядів: 772 | Додав: priazrda | Дата: 2011-04-05 | Коментарі (0)

     04 квітня голова райдержадміністрації В.Сухіна провів прийом громадян з особистих питань. Звернулось 12 осіб з соціальних, земельних питань, які роз’яснені в ході прийому. Зокрема, звернулись мешканці багатоквартирного будинку з смт Приазовського по вул. Горького,70 щодо капітального ремонту покрівлі і стін будинку. Для вирішення цього питання голова райдержадміністрації порекомендував мешканцям створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) для фінансування ремонту з Державного бюджету.

Переглядів: 909 | Додав: priazrda | Дата: 2011-04-05 | Коментарі (0)

      04 квітня голова райдержадміністрації В.Сухіна разом з головою районної ради В.Шершнєвим провів щотижневу оперативну нараду з посадовими особами райдержадміністрації, керівниками районних установ і організацій, в ході якої були розглянуті питання виконання районного бюджету, виплати заробітної плати, ліквідації наслідків сильного вітру, проведення весняно-польових робіт, організації семінару для сільгоспвиробників, реєстрації договорів оренди землі у відділі Держкомзему, комісійної перевірки оздоровчих закладів на узбережжі Азовського моря; перевірки наявності документації на забудови в курортній зоні; проведення заходів з благоустрою території району. За результатами засідання надано протокольні доручення.

Переглядів: 898 | Додав: priazrda | Дата: 2011-04-05 | Коментарі (0)