Головна » 2011 » Квітень » 16 » Державні службовці взяли участь у проведенні Дня довкілля
9:38 PM
Державні службовці взяли участь у проведенні Дня довкілля
 
    
 
         
     День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.
     В 2011 році Український День навколишнього середовища припадає на 16 квітня.     16 та 18 квітня дня працівники райдержадміністрації і районної ради провели роботи по упорядкуванню території обабіч траси державного значеня М-14 «Ростов-Одеса», побілено бордюри і дерева, від сміття розчищено узбіччя. Роботи по благоустрою населених пунктів продовжуються. Суботники заплановано провести  в усіх населених пунктах району.
Переглядів: 799 | Додав: priazrda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: